afishka_na_studenskiy_simpozium_118 листопада 2016 р. відбудеться IV Міжнародний студентський симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право».

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України молодими дослідниками.

В рамках Симпозіуму відбудуться наступні конференції, участь у яких відбуватиметься у вигляді змагань:

1. Будівництво, дизайн, архітектура: розробка наукових основ створення комфортного середовища.
  2. Стратегічні напрямки розвитку економіки, IT і PR-технологій.
  3. Теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права.

Всі учасники отримають авторський сертифікат, дизайн якого розроблений студентами факультету архітектури та будівництва.

Формат Симпозіуму передбачає змагання з визначення кращого доповідача відповідного напрямку.

Цього року Симпозіум у різних формах відвідають понад 150 учасників з Івано-Франківська, Миколаєва, Києва, Дніпра, Вінниці, Львова, Тернополя, Рівного, Одеси, Харкова, Чернівців, м. Барановичі (Білорусь) та м. Батумі (Грузія).

Широким є також представництво навчальних закладів, зокрема, це: Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького (м. Івано-Франківськ), Відкритий університет розвитку людини «Україна» (м. Івано-Франківськ), Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Чорноморський державний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв), Тернопільський національний економічний університет (м. Тернопіль), Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ (м. Вінниця), Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів), Львівський державний університет внутрішніх справ (м. Львів), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ), Інститут кримінально-виконавчої служби (м. Київ), Харківський національний університет внутрішніх справ (м. Харків), Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), ПВНЗ «Буковинський університет» (м. Чернівці), ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом» (м. Ізмаїл), Одеський державний університет внутрішніх справ (м. Одеса), Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Придніпровська державна академія будівництва і архітектури (м. Дніпро), Барановичский государственный университет (м. Барановичи, Беларусь), Державний університет Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія).

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь!

Початок роботи конференції: 10.30 год., 18.11.2016р. (2-й поверх, читальний зал)