Університет Короля Данила та Школа розвитку сучасних мистецтв «Star Team» в Муніципальному центрі дозвілля провели фінал конкурсу «Школа має талант».

002

001

62 талановитих старшокласників мали змогу позмагатись за звання найталановитішого учня міста. Головним призом для переможця стало безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила – призовий фонд конкурсу становить 600 000 грн. Учасники конкурсу продемонструвати свої таланти в чотирьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» і «Довільний жанр», кожна з яких має три категорії: категорію А (8-9 класи); категорію Б (10-11 класи) і змішану категорію (малі форми, ансамблі).

005

003

004

Талант, акторську та ораторську майстерність, харизматичність, вміння вільно поводитися на сцені конкурсантів професійно оцінювали поважні члени журі: керівник Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team» Ірина Батюк; талановита прикарпатська співачка, телеведуча Уляна Маляр; Заслужена артистка України Олеся Пасічняк; український співак, музикант, телеведучий, лідер гурту Ґринджоли Роман Калин; фіналістка 9-го сезону «Танцюють всі!» Ілона Федорко; директор Муніципального центру дозвілля Леся Муравйова.

007

006

Всіх фіналістів запрошуємо на Гала-концерт (перша половина березня), де буде вручено дипломи відповідно до номінацій конкурсу, знижки на навчання та цінні подарунки від організаторів та партнерів конкурсу.

Також запрошуємо до виступу на Гала-концерті наступних учасників фінального відбору:

1. Абасова Анастасія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13.
  2. Барбанова Юлія і Тетяна – Івано-Франківський природничо-математичний ліцей.
  3. Тріо: Боднарук Аліна, Тирлич Анна, Алдушенко Анастасія – Українська гімназія № 1, загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.
  4. Бегметюк Назарій – Фізико-технічний ліцей-інтернат при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.
  5. Гаргат Анастасія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7.
  6. Гордюк Ольга – Івано-Франківська загальноосвітня школа № 6 імені Івана Ревчука.
  7. Гладюк Софія – Богородчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
  8. Зваричук Аліна – Католицька школа Св. Василія Великого.
  9. Дарій Вікторія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13.
  10. Данилець Софія – Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 11.
  11. Лучак Адріана – Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  12. Маслій Валерія – Богородчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
  13. Микитюк Марта – Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 11.
  14. Новицька Єва – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.
  15. Новосельська Софія – Угорницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  16. Радчук Юлія – Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 11.
  17. Рутковська Вікторія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22.
  18. Садова Наталія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.
  19. Скіцко Анна – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15.
  20. Скрипник Лідія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19.
  21. Тарахкало Юлія – Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  22. Ткачівська Соломія – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.
  23. Фернюк Тетяна(танець і Маланка) – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.
  24. Чаришнова Вероніка – Крихівецька ЗОШ Івано-Франківський природничо-математичний ліцей.
  25. Шешурак Інна – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22.
  26. Шкварок Софія – Івано-Франківський природничо-математичний ліцей 8 клас.
  27. Яручик Данило – Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  28. Федорчак Анастасія – Івано-Франківська гімназія № 2.
  29. Гурт «FRESH» – Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22; Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.

Просимо всіх вище перелічених учасників 13 лютого 2017 р.  о 18 год. прийти в Університет Короля Данила (ауд. 405) для консультації щодо майбутнього виступу.