Stevan Nestorov - віце-президент школи для дітей з обмеженими можливостями м. Белград (Сербія), Ірина П'ятничук - к.е.н., доцент каф. обліку і аудиту(Україна), Jürgen Schick-представник міністерва освіти Австрії

Stevan Nestorov – віце-президент школи для дітей з обмеженими можливостями м. Белград (Сербія), Ірина П’ятничук – к.е.н., доцент каф. обліку і аудиту(Україна), Jürgen Schick-представник міністерва освіти Австрії

Кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту університету імені Короля Данила Галицького – П’ятничук Ірина Дмитрівна успішно завершила стажування в програмі ЄС Erasmus+ «EUSDR 2nd Youth Platform: Learning Pathways to Social Cohesion – Synergies between Formal and Non Formal Learning, 25 Aug  2016, Vienna.
П’ятничук Ірина – єдиний представник України в цій програмі серед понад 50-ти учасників з 13 країн ЄС (Німеччина, Австрія, Угорщина, Словаччина, Болгарія, Словенія, Хорватія та ін.)
Даний проект підтримує обмін знаннями і досвідом між фахівцями навчальних закладів та молодіжних установ, а також сприяє створенню високоякісних проектів і професійних партнерств. Ірина презентувала проект про неформальні методи навчання, які використовуються в Університеті імені Короля Данила, обговорювала особливості такого навчання з представниками робочої групи з різних країн та встановлювала можливість поєднання формальних і неформальних методів навчання. Прикладом нашого Університету, який досліджували учасники програми, було навчання для студентів у стилі «Зустрічей з успішними людьми».
Особливість такого навчання полягає у веденні керівниками компаній та представниками різних сфер бізнесу бесіди зі студентами для передачі своїх знань та практичного досвіду. Таким чином, університет націлює своїх студентів на те, що вони після здобуття освіти будуть не тільки спеціалістами за певним напрямом здобутих знань, а й успішними фахівцями, які готові до викликів, які ставить перед молоддю сьогодення. Керівництво та команда Івано-Франківського університету імені Короля Данила Галицького вітає Ірину П’ятничук з перемогою у конкурсі для участі в проекті та успішним завершенням стажування. Бажаємо Ірині подальших професійних та творчих успіхів і нових цікавих проектів!