Третьокурсники Університету Короля Данила отримали ексклюзивну можливість прослухати серію лекцій та практичних воркшопів за унікальною методикою викладання від запрошеного італійського експерта.

Лука має надзвичайно багатий досвід роботи у міжнародних міжурядових організаціях (НАТО, Європол) і спеціальних місіях до Іраку та Афганістану.

«Експерт, за попередньо узгодженою навчальною програмою, буде працювати зі студентами на актуальні теми: досвід італійської поліції та суду у боротьбі з мафією; Міжнародне гуманітарне право; ЄС та міжнародні організації; основи мусульманського права тощо», – зазначає організатор зазначених бінарних занять, проректор з міжнародних зв’язків Рудак Тетяна.

Бінарні заняття є важливою формою реалізації інтеграційного навчання у вищих навчальних закладах, метою яких є створення умов практичного застосування знань, навичок та вмінь від різних експертів.

«Дякую запрошеному фахівцю за захоплюючу лекцію-презентацію. Уже на першому занятті було дуже інформативно, насичено та цікаво. Нам розповіли про особливості правових систем в країнах, які були учасниками міжнародних конфліктів», – розповів студент Університету Короля Данила Олександр Невгамонний.