6 жовтня 2015 року працівниками ЦЕЗІ обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для студентів Коледжу ПВНЗ Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького організовано День відкритих дверей з презентацією власних та придбаних інформаційних ресурсів та представлення бібліотеки як інформаційного, освітнього і соціокультурного центру місцевої громади з використанням сучасних технологій, нестандартних форм залучення до читання всіх поколінь користувачів.

У день відвідин студенти-першокурсники отримали інформацію про правила користування фондами головної книгозбірні області, систему каталогів і картотек для читачів, ознайомилися із способами пошуку інформації, ознайомилися з роботою обслуговуючих відділів та дізналися про цікаві історичні факти, які пов’язують приміщення нашої бібліотеки з такими відомими людьми, як Михайло Грушевський, Софія Русова, Левко Бачинський, о. Андрій Бандера та ін.
Вони дізналися про новітні технології,  які впроваджуються у бібліотечні процеси, відкривають доступ до  електронних ресурсів та надають різні сучасні послуги користувачам; довідалися про багатогранну соціокультурну діяльність бібліотеки, яка пропонує різноманітні заходи для тих, хто займається науковою роботою, здобуває фах чи прагне розширити світогляд, змістовно провести дозвілля.
На завершення студентам, які вперше візьмуть участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 р., проведена роз’яснювально-інформаційна мультимедійна презентація «Твій голос – твій вибір». Дана презентація надасть потенційним виборцям змістовну інформацію про те, як проходитимуть вибори до місцевих рад.
В ході презентації були розглянуті такі питання:
1.    загальна інформація про вибори;
2.    списки виборців та перевірка наявності виборця у них;
3.    особливості нового закону (вибори мерів у два тури, гендерні квоти, процедура обрання представників);
4.    відповідальність за порушення виборчого законодавства;
5.    особливості роботи з виборцями; матеріали та звітування.
Знайомство з новим виборчим законодавством допоможе студентам виконати свій громадянський обов’язок та реалізувати свої виборчі права.