Влад Яма, Інна Мазуренко, Богдан Урхов, Христина Мордзік, Вадим Пономарьов та Яся Коваленко завітали до Університету Короля Данила!

23 листопада в Університеті Короля Данила пройшов неймовірний танцювальний конкурс Dance cup of King Danylo University.

Близько тисячі танцюристів з усієї України приїхали до Івано-Франківська, щоб продемонструвати свої таланти та позмагатись за головний приз конкурсу — грант на безкоштовне навчання в УКД.

Організатори конкурсу відзначають, що останні роки спостерігається ріст популярності сучасної хореографії та збільшення попиту на професійних танцівників.

Ці фактори підкреслюють необхідність якісної професійної хореографічної освіти, адже на певних етапах свого життя кожен танцюрист відчуває гостру потребу в знаннях.

Університет Короля Данила оперативно реагує на потреби суспільства і планує найближчим часом відкрити спеціальність «Сучасна хореографія».

Конкурс Dance cup of King Danylo University став своєрідним анонсом відкриття нової освітньої програми. Окрім того, він дає молодим танцівникам можливість здобувати реальний досвід виступу на сцені.

«Ми хочемо, щоб більше підлітків дізналось про нову спеціальність в УКД. Тим паче, що в результаті змагання кожен член журі обере свого фаворита та подарує йому грант на безкоштовне навчання. Сучасна хореографія повинна відкритись саме тут, в Університет Короля Данила, адже це заклад з хорошою технічною базою, де панує привітна тепла атмосфера. Все це сприяє формуванню креативної, професійної особистості», — відзначає тренерка Івано-Франківської танцювальної школи Влада Ями, організаторка Dance cup of King Danylo University Наталія Чашечнікова.

Член журі конкурсу, відомий танцівник, фіналіст телевізійного шоу «Танці з зірками», суддя багатьох телепроєктів Влад Яма розповідає, що за свою кар’єру йому часто доводились зустрічати викладачів хореографії, які не мають права викладати. Їм бракує знань і педагогічного такту.

«Звісно, трапляються талановиті викладачі без професійної освіти, але це радше винятки. Вся справа в знаннях. Коли я спілкуюсь з людиною, відразу відчуваю наявність професійної освіти. Для мене це індикатор надійності, диплом очевидно є перевагою», — коментує Влад Яма.

«В Україні важко знайти заклад, де можна отримати якісну освіту саме з сучасної хореографії. В ідеалі це повинен бути красивий, світлий університет в якому працюють професіонали. Мій ідеальний заклад освіти дуже схожий на Університет короля Данила. Я тут вперше і скажу відверто, настільки сучасних закладів ще не бачив», — додає відомий танцівник.

Школярі, які приїхали до УКД на Dance cup of King Danylo University чудово розуміють необхідність професійної освіти.

Олександра Безменська приїхала до Івано-Франківська з Рівненської області. В смт Зарічне дівчина ходить до 8-го класу місцевої школи. В конкурсі Олександра виступає в складі колективу «Меріданс».

«Молоді танцівники щодня шукають можливостей більше виступати. І ми раді, що УКД створює для нас такі можливості. Тим паче, в цьому університеті дуже мило та затишно. Я не раз задумувалась про необхідність якісних знань, адже професійна освіта розвиває людину і фізично, і психологічно. Тепер мрію про грант на безкоштовне навчання. Я б точно скористалась цим шансом», — ділиться школярка.

А ось старші товаришки розуміють і додаткові переваги диплому.

«Аматор танцює для себе, а професіонал заробляє на цьому. Мені здається, що професійна освіта збільшує твої шанси на високу заробітну плату», — вважає Вікторія Гавриляк з Калуша.