Запрошуємо на навчання усіх бажаючих підприємців та осіб, які планують започаткувати власний бізнес; бухгалтерів; випускників економічних спеціальностей; студентів та всіх тих, хто прямо або опосередковано використовує бухгалтерський облік в своїй роботі (фінансистів, економістів, менеджерів, ін.).

Запропоновані курси ведуть талановиті, професійні та зацікавлені особистості, які досягли успішних результатів, як спеціалісти в фаховій сфері, так і в якості викладачів вищого навчального закладу.

Навчання здійснюється в комфортабельних сучасних аудиторіях у самому центрі міста Івано-Франківська. Разом зі актуальними знаннями, навичками та вміннями слухачі курсів отримають: сертифікат (після складання підсумкового тестування), навчально-методичний матеріал, зразки всіх необхідних документів, канцелярське приладдя для нотаток та необхідні знайомства. Також у програмах курсів завжди актуальні законодавчі новації.

afisha_bukhgalteriya

Особливості курсу:

• навчання відбувається у міні-групах – особисто орієнтоване навчання;
  • застосовуються сучасні технології навчання з використанням мультимедійного обладнання;
  • слухачам надаються друковані навчальні матеріали, канцелярське приладдя для нотаток;
  • мінімум теорії та максимум практики з відображення господарських операцій в програмі «1С: Підприємництво»;
  • формування звітності в програмі «M.E.Doc»;
  • після успішного проходження навчання слухачам видають сертифікати;
  • навчання проводять фахівці практики в галузі обліку та кадрового діловодства.

Деталі та запис за телефонами:
(050) 713 80 32 Оксана Василівна

Гнучкий графік відвідування курсів

Курси проводять в Університеті Короля Данила за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35