На Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття студенти спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» висадили деревця з пам’ятними стрічками на згадку про тих працівників мас-медіа, які відійшли у вічність. Таким чином вони долучилися до заходів, організованих обласною спілкою журналістів до Дня пам’яті українських журналістів. Традиційно цей день в Україні відзначається у третю п’ятницю вересня.

• Такі дійства дають нам гарне розуміння про нашу спеціальність, – каже студентка 1 курсу Наталія Яцко. – Це своєрідне натхнення – дізнаватися про журналістів, які були справжніми професіоналами. Це вчить не боятися і нести правду народові.

Під час пошанувальних заходів працівників пера студенти зацитували рядки завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Ірини Копистинської, присвячені пам’яті журналістів:

«Ви не прагнули стати героями,

Лиш народу служили так вірно ви.

Словом краще, ніж різними зброями,

Бо у правду так щиро вірили.

Словом ліпше за тисячі пострілів –

Бо мільйони мішеней прицілюють.

І не має сильніших апостолів,

Ніж котрі у свободу вірують!»

Автор: завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю І. Копистинська