УНІВЕРСИТЕТ КОРОЛЯ ДАНИЛА ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ НАМІР ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

Строк навчання – 1 місяць (24 робочі дні).
Дата проведення – 01.06.2018- 05.07.2018.
Вартість навчання – 5900 грн.
Перелік необхідних документів для проходження навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів:
1. Документ про вищу юридичну освіту не нижче другого рівня та додаток до нього (диплом магістра з додатком).
2. Копія трудової книжки (посвідчена за місцем роботи, для підтвердження стажу роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років).
3. Копія паспорта (1,2,11 сторінки).
4. Копія індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків.
Місце проведення занять: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35.

Після успішного складання підсумкового заліку слухачі курів отримують свідоцтво про проходження навчання у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за телефоном:
050-20-37-450 Жукевич Ігор Васильович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільного права і процесу Університету Короля Данила.
Е-mail: zhiv123@ukr.net