24 квітня 2018 року, з метою наповнення практичною складовою навчального процесу підготовки студентів юристів та детального ознайомлення з роботою судових органів було проведено заняття з Кримінального права на базі Апеляційного суду Івано-Франківської області. Заняття проводилося для студентів другого курсу Університету Короля Данила та третього курсу Коледжу Університету в супроводі викладачів кафедри кримінального права і процесу Гуркової А.В. та Острогляда О.В. Дуже дякуємо за співпрацю працівникам апарату суду та відділу співпраці зі ЗМІ за детальне інформування про роботу суду, його історію та новації. Окрема подяка судді цього суду Богдану Івановичу Кукурудзу за щирі відповіді на запитання студентів!