Днями в Університеті Короля Данила відбулася непересічна наукова подія – ІІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум «Студентські наукові дискусії поза форматом», організована Науковим товариством та науковим відділом вузу.

3tnco0WRtZE

Серед запрошених гостей безпосередніми учасниками заходу стали представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Львівської національної академії мистецтв, Інституту кримінально-виконавчої служби, Одеського державного університету внутрішніх справ, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

A4D7LS4C69Q

fYf8qt83Fe4

Цікавими спікерами виступили співзасновниця жіночого бізнес-клубу «Новація», маркетолог, художник Альона Апенко та її колега, інформаційний аналітик Аліна Біневська; студентки Чорноморського національного університету імені Петра Могили Катерина Вовк і Анастасія Рабеко; студент Львівської національної академії мистецтв Руслан Лучка та студентки Університету Короля Данила Лілія Трушко та Анастасія Лаврів.

Учасники наукових дискусій підготували інформативні та цікаві доповіді на різноманітні теми.
E_lq0mdFsuw

В подальшому дискусії було продовжено шляхом поділу студентів на три секції, для кожного факультету окремо. Економісти грали у захоплюючу бізнес-гру, архітектори та дизайнери поринули у творчий конкурс, юристи провели брейн-ринг, у якому перше місце посіла команда Університету Короля Данила.