24-25 листопада 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція: «Юридична техніка і технологія: теорія та практика застосування».
Серед співорганізаторів Університет Короля Данила та ГО «Лабораторія академічних досліджень правового регулювання та юридичної техніки» (очолює д.ю.н. Шутак І.Д.).
Робота конференції буде проходити в режимі панельних дискусій, а саме: Панель І «Загальнотеоретичні аспекти удосконалення державно-правового регулювання засобами юридичної техніки та технології» та Панель ІІ «Техніка і технологія створення, моніторингу якості та удосконалення нормативно-правових актів та інших джерел позитивного права України».
Запрошуємо долучитися до участі в заході!!!

Запрошення на студентський симпозіум