Умовою підготовки справжнього фахівця в певній галузі є поєднання в його підготовці теоретичної та практичної складової. Саме тому сьогодні, 29.09.15 року, на базі Апеляційного суду Івано-Франківської області було проведено практичне заняття для студентів ІІ групи ІІІ курсу юридичного факультету з дисципліни «Кримінальний процес України» на тему: «Суб’єкти кримінального процесу».

Заняття провела викладач кафедри кримінального права і процесу Гуркова А.В. за участю керівника курсу Острогляда О.В. В процесі проведення заняття студенти ознайомилися з структурою роботи суду, його повноваженнями, повноваженнями окремих працівників суду, відвідали їх робочі місця, а також взяли участь, в порядку реалізації принципу гласності, у декількох судових засіданнях.

Висловлюємо подяку прес-центру Апеляційного суду Івано-Франківської області, а також керівнику апарату суду, яка до речі є випускником магістратури Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.