Адвокатське об’єднання «Західноукраїнська правнича компанія» започатковує проект «Школа адвоката» і перший її практичний курс «Цивільне судочинство».

Університет Короля Данила виступає партнером даного Проекту і тому наші студенти і випускники мають переваги при зарахуванні в Школу

Для кого: студенти та випускники, котрі мають намір пов’язати своє життя з адвокатурою або знаходяться на етапі вибору юридичної професії та не визначились із спеціалізацією.

Тривалість: 1 місяць = 12 занять (кожне заняття – 2год, 3 рази на тиждень)

Ціна: 2400грн.

Мета: навчитись використовувати теоретичні знання на практиці Цей практичний курс дасть тобі наступні можливості:

– Побачити роботу адвоката з середини: від моменту звернення клієнта до ухвалення рішення у конкретній судовій справі.

– Ознайомитися із державними реєстрами, дізнатися як ними користуватись та для чого вони потрібні в роботі адвоката.

– Вивчити алгоритм складання та подання позовної заяви у різних категоріях справ різної складності. – Навчитися працювати із договорами.

– Працювати над реальними судовими справами. – Навчитися обирати найбільш ефективний та найбільш оптимальний спосіб захисту прав клієнта.

– Навчитися формувати правову позицію по справі.

– Побачити особливості побудови взаємовідносин «адвокат-клієнт», «адвокат-адвокат», «адвокат-суддя», «адвокат-опонент».

– Комунікувати з професійними адвокатами, які ділитимуться з тобою досвідом та відповідатимуть на твої питання.

Після завершення курсу видається сертифікат про проходження практичного курсу від АО «Західноукраїнська правнича компанія» (+ характеристика, яка в подальшому може допомогти при влаштуванні на роботу).

Контактна особа від Адвокатське об’єднання «Західноукраїнська правнича компанія» – Камілія Рубцова, тел. 0991890442

Контактна особа від Університет Короля Данила – Олександр Острогляд, тел. 0979042106 Попередній запис обов’язково! Старт проекту після набору групи, орієнтовно 15-20 травня цього року.