Сертифікований штатний директор з питань поліції штату Нью-Йорк, магістр державного управління Daniel Dytchkowskyj прочитав лекцію для студентів Університету Короля Данила.
Данило Дичковський (Daniel Dytchkowskyj), громадянин США (походженням з України), який працює в офісі шерифа округу Ері (Нью-Йорк), починаючи з 2003 року. Працював на різних патрульних посадах: командувач Бюро дорожнього руху та відділу розвідки.
Лектор добре орієнтований в суспільно-політичному житті України і акцентував увагу студентів на розумінні цінностей свободи, суті захисту прав громадянства перед державними інститутами, важливість взаємодії поліції, юридичної гілки влади та суспільства. Висловлюю щиру вдячність за візит та неймовірну лекцію!