У Івано-Франківську вшанували пам’ять священика, ректора та академіка о. Івана Луцького

Сьогодні у Івано-Франківську відбувся ряд заходів на відзначення пам’яті засновника і першого ректора Університету Короля Данила, академіка отця Івана Луцького.

На будівлі Університету Короля Данила відкрили пам’ятну дошку, в рамках програми “Івано-Франківськ – місто героїв”.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків згадує Івана Михайловича, як мудру і виважену людину.

“Вічна пам’ять тим, хто робить наше місто кращим. Створити Університет непросто в будь-які часи. Тому наше завдання – зберегти пам’ять про отця Івана, бо він – дороговказ, чи на нашій землі ми все робимо правильно”, – сказав мер.

“Ми відзначаємо 70 років з дня народження першого ректора університету і мого батька. Це була людина, яка жила для суспільства, і потрібно, щоб пам’ять про нього передавалася наступним поколінням. Основними рисами характеру у отця Івана були любов до ближнього, величезна любов до українців, він вважав, що нація має бути освіченою, саме тоді вона має велике майбутнє”, – наголосив ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький.