Бінарні заняття як форма реалізації інтегрованого навчання дає неабиякі результати та хороші відгуки від студентів. Днями студенти 3 курсу юридичного факультету Університету Короля Данила мали змогу відвідати такого роду заняття з курсу «Цивільне процесуальне право України», яке провели для них к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного права і процесу Університету Короля Данила І.В. Жукевич та суддя Івано-Франківського міського суду Олег Шамотайло.
Працювали над питаннями щодо нововведень у сучасному судочинстві , та особливостей роботи судів у час проведення Судової реформи. Олег Шамотайло поділився власним досвідом за час роботи на посаді судді, а також розповів про напрями міжнародної співпраці Івано-Франківського міського суду, і про той факт, що судді міського суду долучилися до внесення змін у чинне законодавство у розділі досудове врегулювання спорів.