Відділ кадрів існує з часу створення університету.
Головна мета відділу – забезпечення університету працівниками потрібних професій, спеціальностей і кваліфікацій згідно з цілями, стратегією та профілем університету.

Основні напрями діяльності відділу – планування потреби в кадрах, набір персоналу та його адаптація, навчання персоналу, підготовка резерву кадрів, аналіз якісного та кількісного складу працівників університету.

У зв’язку із постійним розвитком університету виникає потреба в залученні до співпраці студентів старших курсів та випускників до роботи в університеті. Випускникам університету надається можливість подальшого удосконалення знань шляхом вступу до аспірантури, отримання другої вищої освіти, стажування на кафедрах університету.

КЕРІВНИК
Косьмій Леся Романівна